GamingNews

Dying Light 2 nie pojawi się w 2021 roku! Deweloperzy przekładają premierę

-

3 min czytania

To było do przewidzenia! Polscy deweloperzy, wyciągając lekcję po nieudanym debiucie Cyberpunk 2077, nabrali odrobinę ostrożność względem przedwczesnego wypuszczania swoich produkcji na rynek. Niejednokrotne przekładanie premiery swojej gry pozwoliło deweloperom na, dłuższe ich dopieszczenie, by ostatecznie gracze nie otrzymali tzw.,, dziurawego sera” nasączonego błędami.

Dying 2 Know cz.2 czyli nowe informacje na temat Dying Light 2

fot by Techland

Kilka godzin temu wrocławskie studio deweloperskie Techland- autorzy wspaniałego Dying Lighta, poinformowali graczy za pomocą swoich social mediów o tym, że premiera zapowiedzianej jakiś czas temu kontynuacji postapokaliptycznej wizji zombi zostaje przełożona na następny rok!

Wizytówka Techalndu nie pojawi się w grudniu tego roku. Jednak twórcy wyznaczyli nową datę premiery, która (miejmy nadzieje) odbędzie się już bez żadnych komplikacji. Gra będzie dostępna na wszystkich platformach 4 lutego 2022 roku.

Wielokrotnie spółka zaznaczała, że chce szczerze i rzetelnie informować swoją społeczność, nie grając na ich uczuciach i podpierać się fałszywymi obiecankami. Choć prace nad grą zostały zakończone (o czym już również nas informowano) deweloperzy muszą przejść niezwykle ważny etap testów, który wyklucza ewentualne błędy krytyczne i technologiczne, a także ,,niedoróbki” w nadchodzącej grze.

Właśnie z tego powodu twórcy postanowili przełożyć datę premiery. Niestety, wspomniane testy potrwają nieco dłużej, niż pierwotnie zakładano:

Celem naszej firmy zawsze było budowanie przejrzystej i uczciwej komunikacji z naszą społecznością, fanami i graczami. Każdego dnia staramy się rozwijać w tym elemencie.

Zespół stale rozwija produkcję, a gra jest już blisko mety. Prace nad tytułem zostały zakończone i obecnie jesteśmy w trakcie playtestów. Jest to zdecydowanie największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że aby doprowadzić produkcję do poziomu, który sobie wymarzyliśmy, potrzebujemy więcej czasu, aby ją dopracować i zoptymalizować”.

Miejmy nadzieję, że nowa wyznaczona data jest ostatecznym terminem na debiut niesamowitej symulacji parkour w uniwersum brutalnych, i krwiożerczych zombie. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki, aby deweloperom nie powinęła się noga w dalszych testach nad produkcją.

Przypominamy, że Dying Light 2 Stay Human pojawi się na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5!

Czytaj też: Tak wygląda nowy wygląd Steam! Obiecana aktualizacja wkroczyła na platformę!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming