EsportsGamingWydarzenia

Druga edycja ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz.

-

3 min czytania

Kolejne rozgrywki w League of Legends w Esport Spot! Tego nie możesz przegapić! Rusza druga edycja ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz.

W poprzedniej edycji rozgrywek wzięło udział 8 drużyn z całej Polski, gdzie najlepsza okazała się ekipa „Grecy Maziego”! Kolejna edycja zapowiada się równie emocjonująco, ponieważ organizatorzy postanowili zwiększyć ilość slotów w turnieju do 16! Dla uczestników oraz odwiedzających wydarzenie w Warszawskim ESPORT SPOT już czekają niezwykłe atrakcje i wspaniałe nagrody.

Obok pasji, emocji i marzeń, które stają się wizytówką rozgrywek esportowych w ESPORT SPOT, ważne są również nagrody przyznawane uczestnikom Turnieju. Dla najlepszych oprócz nagród pieniężnych przygotowane zostały hulajnogi oraz masa fantastycznych gadżetów od firmy Mercedes-Benz.

ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz

ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz

Natomiast o gaszenie pragnienia zadba OSHEE. Jednak tą najcenniejszą nagrodą jest prestiżowe trofeum. Łączna pula nagród sięga aż 15.000 zł!

Wydarzenie odbędzie się w gamingowym sercu Warszawy-ESPORT SPOT w Elektrowni Powiśle przy ulicy zajęczej 4.

ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz.

ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz.

ESPORT SPOT to jedyne takie miejsce w Warszawie. Stworzone z myślą o graczach i ich doświadczeniach. Zaprojektowane tak, żeby każdy mógł odkryć swój sposób na gaming.

W lokalu znajdziecie kilkadziesiąt profesjonalnych stanowisk gamingowych dostosowanych do turniejów esportowych, aktywności streamingowych i casualowego grania. Rozgrywki w League Of Legends będą świetną okazją, aby rozegrać swój pierwszy turniej w trybie OFFLINE, a przy okazji spotkać i porozmawiać z fanami ulubionej gry!

–Pierwsza edycja turnieju League Of Legends organizowana wspólnie z marką Mercedes-Benz w ESPORT SPOT, okazała się ogromnym sukcesem. Dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję o kontynuacji rozgrywek. Myślę, że dzięki takim inicjatywom możemy dać szansę oraz wspierać w rozwoju młodych zawodników, którym niestety brakuje miejsca na pokazanie swoich umiejętności. – powiedział Piotr “hypia” Adamski, Head of Esports & Gaming w ESPORT SPOT.

Pssss. Na turnieju będziecie mogli spotkać wszystkich zawodników League Of Legends z ILLUMINAR GAMING!

Czytaj też: Vigilant Fight Club Vol.3 już 27 listopada! Będzie się działo!

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Esports