Hype

Donald Trump nie ułaskawił gwiazdy Króla Tygrysów

-

2 min czytania

Donald Trump właśnie wyprowadził się z Białego Domu. Wszyscy się cieszą, ponieważ wielki pomarańcz w końcu nie będzie próbował doprowadzić do końca świata. Albo będzie. Na szczęście zabrano mu kody do głowic atomowych, więc o tyle dobrze.

Jedyną osobą, która siedzi w domu (no… celi) i płacze jest Joseph Maldonado-Passage, lepiej znany jako Joe Exotic.

Problematyczny gwiazdor największego hitu Netlixa w 2020 roku miał nadzieję, że Donald go uratuje. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Joe bowiem prosił Donalda Trumpa Jr., aby ten go ułaskawił i to wielokrotnie. W zeszłym miesiąc prosił o wstawiennictwo u Trumpa Kim Kardashian.

Joe Exotic odbywa właśnie 22-letni wyrok w Fort Worth. Tiger King został skazany za próbę zabójstwa Carole Baskin, aktywistki, które zajmuje się opieką nad tygrysami. Historia jego nienawiści i niechęci w stosunku do Baskin została dokładnie opowiedziana w Tiger King: Murder, Mayhem and Madness, który miał swoją premierę w marcu 2020 roku.

Gdy dokument pojawił się w sieci, fani Joe próbowali zwrócić uwagę Trumpa na to co spotkało Exotica. Mieli nadzieję, że były prezydent zdecyduje się skrócić wyrok więzienia ich ulubieńca.

Adwokaci Joe przygotowali formalną aplikację, która składała się z 257 stron we wrześniu. Ta trafiłą do amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości.

(Joe Exotic)Pokornie prosi o ułaskawienie, aby naprawić niesprawiedliwość, której doświadczył i aby mieć możliwość powrotu do wnoszenia znaczącego wkładu na rzecz swojej społeczności.

Można było przeczytać w dokumencie. Newsweek donosi, że pod więzieniem czekała na Exotica limuzyna na wypadek gdyby Trump zdecydował się go ułaskawić.

Trump nie sugerował wcześniej, jak zamierza zareagować na apel Joe, ale w kwietniu powiedział dziennikarzom, że „przyjrzy się” sprawie.

Exotic wyjawił, że głosował na Trumpa w 2016 roku.

Ten fakt powoduje, że jak dla mnie może siedzieć dalej w więzieniu.

Czytaj też: Joe Exotic ma nadzieję, że Kim Kardashian pomoże mu wyjść z więzienia

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Hype