EsportsGaming

Dołącz do Polskiej Ligi Amatorskiej w Call of Duty: Warzone

-

2 min czytania

Nie będę ukrywał, ale kocham Warzone’a i nic tej miłości nie jest w stanie mi odebrać. Dlatego bez większego zastanowienia, gdy dowiedziałem się o istnieniu ligi dla esportowych amatorów, od razu się zapisałem.

Jak dotąd w ramach PLA odbyły się dwa sezony. W poprzednich odsłonach zasady rozgrywki przypominały te znane z Twitcha. Zespoły wskakiwały do randomowych meczów i w zależności od killi, zrobionych kontraktów i miejsca na koniec spotkania, otrzymywały odpowiednią ilość punktów do tabeli.

W trzecim sezonie PLA zasady się zmieniają i zespoły zgłoszone będą stawały w końcu szranki na przeciwko siebie. Prywatne mecze pozwolą  wyłonić faktycznie najlepszych amatorów w Polsce. A mi pozwolą uświadomić sobie, że nie umiem grać w tę grę.

Poważnie, nie umiem grać w tę grę.

Ale tak czy siak, granie sprawia mi radochę. A jeśli mogę dodać do niej klimat ligowych zmagań – dlaczego nie?

W trzecim sezonie PLA znajdzie się 50 zespołów. Miejsc zostało już niewiele, dlatego jeśli chcecie dołączyć musicie się spieszyć.

TUTAJ znajdziecie formularz zgłoszeniowy dla wszystkich drużyn.

Zanim jednak się zgłosicie organizatorzy proszą, abyście zapoznali się z regulaminem ligi znajdującym się na facebooku.

Nagrody w tym sezonie ligi naprawdę są solidne. MVP ligi otrzyma fotel gamingowy, drugi najlepszy zawodnik klawiaturę albo wybrany pad, a trzech członków trzech najlepszych teamów załapie się na pamiątkowy puchar.

Tak jak wspominałem – jestem beznadziejny w Warzone’a. Ale nie powstrzymuje mnie to przed graniem. Dlatego nawet jeśli moje rozgrywki zakończą się żenującą porażką, a zapewniam was, że tak się stanie, to radocha pozostanie.

Bo fajnie jest przegrywać jeśli gra jest fajna.

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Esports