LudzieNews

Demi Lovato apeluje do fanów – ,, Nie obrażajcie kosmitów!”

-

2 min czytania

Demi Lovato popularna amerykańska artystka i filantropka prócz swojej aktywnej działalności w show-biznesie zaczęła interesować się aktywnością obcych cywilizacji na naszej planecie. Niejednokrotnie swoimi spostrzeżeniami na ten dość zamknięty temat dzieliła się za pomocą swoich social mediów. Tym razem wzburzona 29-letnia artystka wypowiedziała się w obronie przybyszy z kosmosu i zaapelowała o zmianę nazwy dla UFO.

Ostatnio nieco zapomniane przez świat Demi Lovato, a właściwie – Demetria Devonne Lovato często otwarcie wypowiada się na temat istot pozaziemskich. Kilka miesięcy temu na antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej ukazał się autorki program piosenkarki, zatytułowany ,,Unidentified With Demi Lovato”, w którym sama artystka rozmawiała z osobami, które rzekomo na własne oczy widziały UFO.

Ku naszemu zaskoczeniu jest to nie jedno miejsce, gdzie gwiazda zwierza się ze swoich ,,kosmicznych przemyśleń”. Niejednokrotnie tematyka obcych była wplątana w pospolite wywiady i występy medialne z Demi.

Może ci się spodobać:Ostatni sezon “Domu z Papieru” ma trailer (WIDEO)

W wywiadzie udzielonego dla serwisu PEDESTRIAN.tv – artystka wyznała, że ludzkość nie powinna używać określenia typu: przybysz z kosmosu. Według Lovato kosmici są przyjazną obcą cywilizacją, która nie zasługuje na miano ,,kosmitów”:

Naprawdę myślę, że gdyby istniało coś, co chciałoby nam coś zrobić, to już by się to stało. Uważam, że musimy przestać nazywać ich obcymi, ponieważ to obraźliwe określenie na wszystko – powiedziała.

Kontynuując wypowiedź gwiazda, użyła również dość niecodziennego określenia. Porównując kosmitów do filmowego ET – główną postać z filmu Stevena Spielberga z roku 1982:

Lubię nazywać ich ET! To taka mała rzecz, której się nauczyłam.

Mimo negatywnych komentarzy na Instagramie Demi Lovato artystka nie zniechęca się i nadal uważnie obserwuje zagnieżdżone niebo w poszukiwaniu swoich pozaziemskich przyjaciół. W ubiegłym roku publicznie przyznała, że widziała na własne oczy latający spodek UFO. Od tej pory wśród fandomu piosenkarki powstały dwa obozy, które negują i popierają dość fanatyczną teorię.

Czytaj też:Tak powstał słynny cios Scorpiona z Mortal Kombat

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Ludzie