Gaming

“DEATHLOOP” opóźniony. Na następcę “Dishonored” i “Prey” poczekamy do września

-

2 min czytania

Mamy kolejną ofiarę pandemii. Tym razem o opóźnieniu swojego nowego tytułu poinformowali twórcy Dishonored i Prey. Ich Deathloop trafi do sprzedaży dopiero we wrześniu.

Opóźnienie premiery nie powinno nikogo dziwić, ale ironiczne wydaje się, że jeszcze niedawno myśleliśmy, że Deathloop będzie tytułem startowym PlayStation 5.

Poniżej możecie przeczytać co na temat opóźnienia mieli do powiedzenia deweloperzy z Arkane Studios.

Nieustannie dążymy do zachowania jak najwyższej jakości gry oraz spełnienia ambicji naszego zespołu dotyczących DEATHLOOP, a jednocześnie chcemy zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich w Arkane. Wykorzystamy ten dodatkowy czas, aby osiągnąć nasz cel: stworzyć wciągającą, stylową i nietuzinkową rozgrywkę. Przepraszamy za długie oczekiwanie i dziękujemy za okazany entuzjazm i podekscytowanie. To paliwo, które napędza naszą kreatywność oraz chęć do ciężkiej pracy. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce pokazać więcej DEATHLOOP.

W DEATHLOOP gracz wciela się w Colta, zabójcę, który utknął w pętli czasowej, budząc się na plaży na wyspie Blackreef. Pozostali mieszkańcy Blackreef, dawnej bazy wojskowej, w której kiedyś odbywały się dziwne eksperymenty, zebrali się na tę noc, aby zorganizować imprezę, która pozornie trwa wiecznie, ponieważ pod koniec każdej nocy wyspa resetuje się do początku imprezy w nowej pętli czasowej.

Z powodu tego resetowania uczestnicy imprezy nie zwracają uwagi na swoje działania lub czyny, ponieważ budzą się na początku pętli bez wspomnień lub efektów poprzedniej pętli.  Colt jest częścią pętli, ale zachowuje wspomnienia z każdej pętli, ucząc się zachowań i wzorców imprezowiczów z każdą pętlą.

Aby uciec z pętli, Colt będzie musiał pokonać ośmiu przeciwników (łowców), i to zaledwie w ciągu 24 godzin.

Brzmi ciekawie, miejmy nadzieję, że opóźniona premiery spowoduje, że otrzymamy kolejny genialny tytuł od Arkane.

Czytaj też: People Can Fly szykuje prezenty dla graczy i zapowiada pierwszy patch do Outriders

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming