Film

Dave Bautista dołącza do obsady “Na Noże 2”

-

2 min czytania

Znamy pierwszą gwiazdę drugiej części hitu z Danielem Craigiem. Benoit Blanc tym razem pojawi się na ekranie obok Draxa.

Dave Bautista jest pierwszym (nieoficjalnym) ogłoszeniem w temacie obsady drugiej części produkcji, którą zająć ma się Netflix.

Kontrakt Netflixa warty 400 milionów dolarów zapewnił nam, że otrzymamy co najmniej dwie nowe części hitu o prywatnym detektywnie. Rian Johnson powróci jako scenarzysta i reżyser, w rolę Benoit Blanca wcieli się oczywiście Daniel Craig.

Informacja ta pochodzi od Deadline. Netflix nie skomentował tych doniesień.

Szczegóły fabuły są w tym momencie nieznane, poza tym, że Craig powróci, aby rozwiązać kolejną zagadkę obracającą się wokół dużej grupy podejrzanych. Nie wiadomo też, kogo miałby zagrać Bautista. Produkcja rozpocznie się latem tego roku w Grecji.

Bautistę znacie zapewne najlepiej z jego roli Draxa w Strażnikach Galaktyki. Za kilka dni na Netflixa trafi jego najnowszy projekt Army of the Dead, którego reżyserem jest Zack Snyder. Były wrestler pojawił się również m.in. w genialnym sequelu Bladerunnera.

Aktor w najbliższym czasie pojawi się również w dwóch kolejnych filmach z MCU. Drax powróci w Thor Love and Thunder, nad którymi dopiero co zakończono zdjęcia, jak i w Strażnikch Galatyki Vol. 4.

Na Noże to jeden z nieoczekiwanych hitów 2019 roku. Od lat nie dostaliśmy dobrej produkcji spod znaku “murder mystery”. Nawet Morderstwo w Orient Expressie było marną próbą uchwycenia geniuszu historii tego typu.

Fakt, że Johnson i Craig dostaną szansę rozwinięcia historii genialnego detektywa napawa nas radością. Bo lubimy zastanawiać się kto jest tym złym.

Premiera drugiej części Na noże nastąpi zapewne w czwartym kwartale 2022 roku.

Czytaj też: Mamy pierwszy trailer do “Venom 2” [WIDEO]

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film