Film

Sony po raz kolejny opóźnia premierę “Venom: The There Be Carnage”

-

2 min czytania

Sony pozmieniało plany odnośnie premier w nadchodzących latach i sequel Venoma został ponownie przesunięty.

Przypomnijmy, że sequel oryginału z 2018 roku miał początkowo trafić do kin 20 października 2020. Oczywiście koronawirus wszystko popsuł i Let The Be Carnage miał mieć swoją premierę 25 czerwca.

Teraz okazuje się, że Venom 2 zadebiutuje dopiero 17 wrześnie 2021 roku.

W momencie pierwszego opóźnienia producent filmu wyjawił, że chce poczekać z wznowieniem filmowania, aż wszyscy członkowie ekipy poczują się komfortowo, pracując na planie.

„Tworzymy plan filmu, który zapewni im jak największą ochronę.”

W tym momencie nowa data premiery Venoma oznacza, że trafi on do kin 3 tygodnie po marvelowskim Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni i zaledwie tydzień przed wyczekiwaną przez wszystkich Diuną.

Szczegóły fabuły dotyczące filmu są nadal owiane tajemnicą. Wiemy, że Tom Hardy i Michelle Williams ponownie wcielą się w swoje role  Eddiego Brocka / Venoma i Anne Weying.

Woody Harrelson, który pojawił się w jednej scenie w trakcie napisów oryginału, zadebiutuje jako Cletus Kasady / Carnage.

Będzie to pierwszy raz, gdy Carnage pojawi się w filmie “live-action”.

Venom: Let There Be Carnage będzie drugim filmem z serii Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC). Inne filmy we wspólnym wszechświecie to Morbius, Madame Web, Kraven the Hunter i film, który nie posiada jeszcze tytułu tytułu wyreżyserowany przez Olivię Wilde. Jednak według przecieków amerykańskich dziennikarzy film ten miałby opowiadać historię Spider-Woman.

Nadal nie wiemy jakie są plany Sony odnośnie Spider-Mana i połączenia SPUMC z Marvel Cinematic Universe. Przypomnijmy jednak, że w trailerze do Morbiusa pojawił się Michael Keaton. Według niektórych aktor miałby powrócić do roli Adriana Toomesa/Vulture’a ze “Spider-Man: Homecoming”.

Pozostaje nam czekać. Pierwszy Venom był według mnie świetnym filmem. Oczywiście było tam sporo nudy, ale interakcje między Venomem a Eddiem spowodowały, że filmu był zaskakującym hitem w oczach widzów. Miejmy nadzieję, że druga część poprawi niedociągnięcia oryginału i utrzyma to co w jedynce było świetne.

Czytaj też: Najgorsze finały w historii telewizji

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film