Film

Nowy Batman Pattinsona i Superman Cavilla w jednym filmie? Coś jest na rzeczy

-

2 min czytania

Fani bardzo chcieli zobaczyć na dużym ekranie to, co Frank Miller przedstawił w swoim komiksie czterdzieści lat temu. Starcie dwóch czołowych superbohaterów uniwersum DC.

W końcu otrzymaliśmy to w Snyderverse, ale to nie było to, czego się spodziewaliśmy. Osobiście uważam, że film był dobry, ale kulminacyjna scena, którą miało być starcie Mrocznego Rycerza z Człowiekiem Ze Stali, trochę rozczarowało. Po niecałych trzech minutach walki, panowie się pogodzili po poznaniu swojej wielkiej tajemnicy. Matki obojga mają na imię Marta.

Po wielu latach i kilku filmach w tym uniwersum DC jest w dziwnym miejscu. Niby postaci i filmy zagościły w świadomości fanów, ale ludzie w garniturach ze studia nie mają w planach kontynuacji tego projektu. Nie chcą za to rezygnować z nazwisk powiązanych z postaciami przez nie odgrywanymi. W ten sposób chcą zatrzymać jednego z popularniejszych teraz aktorów, a mianowicie Henry’ego Cavilla. Na ekranach ma pojawić się też nowy Batman z Robertem Pattinsonem i to właśnie on miałby towarzyszyć Supermanowi w World’s Finest.

Ciekawe jest to, że jeszcze w styczniu plotkowało się o Benie Afflecku, ale teraz najwidoczniej zrezygnowano z tej opcji.

Informacje o filmie i domniemanych aktorach mających pojawić się w nowym projekcie pochodzi od jednego z informatorów Hollywood, Mike’a Suttona. Część z informacji przedstawionych przez niego rzeczywiście się sprawdziła, więc przekonamy się, czy ta też będzie prawdziwa.

W lutym dowiedziałem się, że Henry Cavill mógłby współpracować z Robertem Pattinsonem w filmie World’s Finest. To wydaje się bardziej prawdopodobne niż Tom Welling i Robert Pattinson. Pomimo celu Warner Bros., jakim jest zabicie Snyderverse, nadal chcą pracować z wieloma aktorami z tych filmów. Powiedział informator.

Czytaj też: Trump założył własną wersję Twittera i sam sobie na nim tweetuje

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film