GamingNews

Co w kolejnym sezonie “Call of Duty: Warzone”? Czy Verdańsk wybuchnie?

2 min czytania

Warzone czekają wielkie zmiany. Informatorzy donoszą, że w trakcie kolejnego sezonu gry mapa ulegnie zniszczeniu. Podobno 11 marca dojdzie do gigantycznego wybuchu, który pochłonie… Verdańsk.

Warzone będzie obchodził rok wydania w marcu. Przez ten czas do Call of Duty: Warzone wprowadzono sporo zmian. Activision dba o swoje battle royale i graczy. Wraz z Black Ops, w grze pojawiły się nowe bronie, mody, no i mini-mapa nazywana Wyspą Odrodzenia. Jednak to właśnie Verdańsk pozostaje ulubionym miejscem graczy i tam można ich w większości znaleźć. Jednak już od jakiegoś czasu gracze domagali się zmian.

Wielu informatorów donosi, że wraz z sezonem drugim w końcu je otrzymamy. Mają być spowodowane wybuchem nuklearnym. Celem ma być właśnie Verdańsk. WarzoneNewz i ModernWarzone, które w przeszłości posiadały prawdziwe informacje co do przyszłości scenariusza, na swoich kontach na twitterz napisały “Kaboom” i dodały obrazki wybuchu. Jest to spójne z tym, że pod mapą gry znaleziono broń nuklearną. Prawdopodobnie zostanie ona uruchomiona.

 

Według fanów za wybuch może być również odpowiedzialny statek, który powoli dokuje przy Verdańsku. Ponoć na jego pokładzie znajduje się gaz Nova 6, który podczas eksplozji zniszczy większość mapy.

Zniszczenie statku spowoduje uwolnienie się gazu, przez co gracze zmuszeni będą opuścić lokalizację i udać się do wcześniej sugerowanego miejsca gdzieś w górach Ural. Coby się nie działo, wszystko wskazuje, że nadchodzi nowa mapa.

Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać na rozwiązanie sprawy w Call of Duty: Warzone. Nowy sezon ma rozpocząć się 25 lutego. Więc zanim dojdzie do wielkiego BUM będziemy musieli trochę spędzić czasu w Verdańsku.

W czwartek będziecie zresztą mogli zobaczyć jak wygląda nowa wersja gry na naszym Twitchu, gdzie będziemy grać od godziny 15 do wieczora właśnie w Warzone’a.

Czytaj też: Call of Duty walczy z teamkillerami

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming