V.TV

Cyberpunk farm simulator, Russian Style

-

< 1 minuta czytania

W VTV zawsze znajdujemy fajne rzeczy. Tym razem na przeddzień premiery Cyberpunka znaleźliśmy film przedstawiający farmę przyszłości.

W tym czterominutowym filmiku, który właściwie jest zaproszeniem do współpracy, znajdziemy wszystko. Są tu automatyczne pastuchy, latające dojarki i cybernetyczni pomagierzy przypominający robota z filmu Chappie. Sympatyczny właściciel farmy oprowadzi nas po swoich włościach i pokaże, jak wygląda życie na wsi przyszłości. Niech was nie zwiedzie jednak sielankowość historii, bo to ciężka praca, ale też dużo zabawy. Zobacz klip, w którym Nikolay wam wszystko wyjaśni. Zdecydowanie na poprawę humoru i jeśli jesteś fanem science fiction, docenisz ten pastisz. Doskonała animacja pokazuje, że utalentowanych ludzi można znaleźć wszędzie. Produkcja i wykonanie jest na iście hollywoodzkim poziomie, a wykonaniu też nie można nic zarzucić.

Jeżeli lubisz tego typu filmiki to zdecydowanie sprawdź World of Cyberpunk 2077 czyli crossover prawie idealny.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii V.TV