KulturaSerial

Chadwick Boseman powróci jeszcze jeden raz jako Czarna Pantera

-

2 min czytania

Zmarły w tym roku aktor pojawi się w roli Czarnej Pantery, w animowanej serii “What If…?”, która będzie dostępna na Disney + w 2021 roku.

Tworzona przez Marvela animacja pozwoli nam jeszcze raz zobaczyć Chadwicka Bosemana jako T’Challę/ Czarną Panterę. O tym, że Boseman powróci, mówiło się od jakiegoś czasu, ale twórcy potwierdzili jego udział dopiero wczoraj.

Chadwick Boseman zmarł 28 sierpnia 2020 roku na raka okrężnicy, z którym walczył przez kilka ostatnich lat swojego życia. Aktor miał jedynie 43 lata. Jego ostatnim filmem w karierze jest “Ma Rainey: Królowa Bluesa”, który zadebiutował na Netflixie w zeszłym tygodniu. Był to jeden z ostatnich projektów, nad którymi pracował aktora, gdy zarazem walczył z wyniszczającą go chorobą.

Szef Marvel Studio Kevin Feige w rozmowe z Emmy Magazine potwierdził, że Boseman powróci do roli Czarnej Pantery. Ostatni raz mogliśmy go zobaczyć jako T’Challę w 2019 roku w “Avengers: Koniec Gry”. Aktor zdążył przed śmiercią wziąć udział w sesjach nagraniowych animowanej antologii Marvela, która skupia się na alternatywnych wydarzeniach z MCU.

“Pojawił się na czterech sesjach nagraniowych i zdołał nagrać swój głos do kilku odcinków” wyjawił w rozmowie Feige. “Z perspektywy czasu jest to bardzo poruszające.”

W “What If…? będziemy mogli zobaczyć m.in. T’Challę, który zostaje członkiem Strażników Galaktyki i zastępuję Star-Lorda.

Boseman to oczywiście niejedyny aktor z uniwersum Marvela, którego udział w produkcji został potwierdzony. Jak na razie wiemy, że oprócz niego do swoich ról powrócą m.in. Samuel L. Jackson, Mark Ruffalo czy Chris Hemsworth.

Premiera animacji została zapowiedziana na lato 2021 roku. Możemy mieć więc nadzieję, że już wtedy fani Marvela, będą mogli ją legalnie oglądać i platforma streamingowa Disneya będzie już dostępna w naszym kraju.

Póki co pozostaje nam przypomnieć sobie genialne role zmarłego aktora.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy trailer animacji, który pojawił się w sieci 10 grudnia.

 Czytaj też: Nowy dodatek do Marvel’s Avengers – Kate Bishop. Czy DLC uratują tytuł?

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Kultura