Gaming

“Call of Duty” ma dostać antycheata, który przypomina tego z Valoranta

-

< 1 minuta czytania

Antycheat ma być dostępny zarówno w nadchodzącym “Vanguardzie”, jak i w “Warzonie” i nazywa się – “Rykoszet”.

„[Ricochet] to wieloaspektowe podejście do walki z oszustwami, obejmujące nowe narzędzia po stronie serwera, które monitorują analitykę w celu identyfikacji oszustw, to rónież ulepszone procesy dochodzeniowe w celu wyeliminowania oszustów, jak aktualizacje zwiększające bezpieczeństwo konta i wiele więcej” – czytamy w komunikacie, który wyjaśnia też, że usprawnienia będą połączone ze sterownikami na “kernel-‘evel” czy wg. internetu “na poziomie jądra” . „Ten sterownik pomoże w identyfikacji oszustów, wzmacniając i wzmacniając ogólne bezpieczeństwo serwera”.

Aplikacje z uprawnieniami na poziomie “kernel-level” mogą uzyskać dostęp do niemal każdego zakamarka komputera.Activision Blizzard twierdzi, że jest to jedyny sposób na ograniczenie nowoczesnego oprogramowania do oszukiwania, pokazuje, jedynie jak bardzo złożone są oprogramowania używane przez cheaterów w Call of Duty: Warzone.

Według naszych informacji antycheat ma również przypominać ten z Warzone’a. Przynajmniej w Valorancie, w którym cały serwer gry jest informowany o obecności cheatera i rozgrywka jest przerywana.

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming