NewsV.TV

Be Brave Cup 2021 obejrzyj nasza relację [Wideo]

-

< 1 minuta czytania

W sercu Warszawskiego Powiśla w przeciągu całego weekendu, obywały się publiczne zawody e-sportowe Be Brave Cup 2021! Każdy uczestnik mógł zawalczyć o tytuł najlepszego piłkarza w najnowszej odsłonie FIFY! Miejscem wirtualnych wzmagań był znajdujący się na terenie Elektrowni Powiśle Espot!

Zwycięzcą turnieju został Kamil ‘Riptorek’ Soszyński – zawodnik Illuminar i fan serii FIFA, który wspomniał, że ,,takiego typu inicjatywy powinny łączyć graczy, a nie ich dzielić”. Zabawa była przednia, co możecie zauważyć na powyższej relacji wideo z wydarzenia. 

W turnieju rywalizowali nie tylko profesjonalni zawodnicy esportowi z grupy Illuminar Gaming, ale także amatorzy, którzy mieli okazję skrzyżować pady z zawodnikami. Wydarzenie prowadził i w role komentatora wcielił się Marcin Krzemień – redaktora naszego magazynu oraz wielki miłośnik gier niezależnych lub inaczej zwanych ,,indyków”

W przerwach między rozgrywkami każdy mógł poczęstować się pysznymi lodami w otoczeniu swoich znajomych i rodziny! Sponsorzy turnieju firma Orbit i Komputronik, swoim zaangażowaniem i wsparciem w postaci nagród rzeczowych dla zwycięzców przyczynili się do pozytywnego odbioru Be Brave Cup 2021!

Czytaj też:Gierki z Gazetki – Seria Disney – Tarzan

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii News