GaleriaGaming

Być jak cyber ninja – galeria z gry Ghostrunner

-

< 1 minuta czytania

Ciężko z tym Cyberpunkiem, co? Produkcja CD Projekt RED, czyli ”Cyberpunk 2077”, została przeniesiona na 10 grudnia 2020. Ubolewam nad tym ja, reszta redakcji i 99 procent graczy na świecie. Jest jednak ratunek.

Małe, polskie studio deweloperskie, One More Level, z pomocą 3D Realms i All In! Games, pracowało od jakiegoś czasu nad ich własnym uniwersum z neonowym miastem przyszłości w tle. Mowa o ”Ghostrunnerze”, intensywnej grze akcji, która pozwala nam wcielić się w cyber ninję.

Od wczoraj ogrywam tytuł i muszę przyznać, że warto. Cholernie warto. Tytuł jest wymagający i bardzo wciągający. Pełną recenzję będziesz mógł przeczytać już za chwilę, tymczasem zapraszam cię do galerii z tego tytułu.

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Galeria