KulturaSerial

Bryan Cranston o mało nie olał Breaking Bad na rzecz ósmego sezonu Malcom In the Middle

-

2 min czytania

Bryan Cranston przyznał, że był blisko olania roli, która zdefiniowała jego karierę, ponieważ zakładał, że będzie pracował przy kolejnym sezonie Malcolm in the Middle.

Cranston występował jako Hal w serialu przez 7 sezonów do 2006 roku. Pierwsza seria Breaking Bad trafiła do nas dwa lata później.

W rozmowie dla Smartless z Jasonem Batemanem, Willem Arnettem i Seanem Hayesem, Cranston przyznał, że trwały już prace nad ósmym sezonem Malcolma. Gdyby studio zdecydowało się na przedłużenie serii Cranston nie wcieliłby się w Waltera White’a.

” W 2006 Fox powiedział nam, żeby zostawić przygotowane do filmowania plany, bo może zrobią ósmy sezon Malcom in the Middle” opowiadał aktor. “I wszyscy oczywiście stwierdziliśmy, że byłoby świetnie.”

“Zadzwonili pod koniec kwietnia i na początku maja, i powiedzieli: „ Jednak nie, mieliśmy bardzo dobry sezon pilotażowy. Dziękujemy wam, dobrze się spisaliście. Zostajecie na lodzie ”. Pomyśleliśmy więc:„ Ach, no to szkoda”

Bryan Cranston o mało nie zrezygnował z roli w Breaking Bad

„Później w tym samym miesiącu otrzymałem telefon, żeby zobaczyć się z facetem o imieniu Vince Gilligan. „Czy pamiętasz go z Archiwum X?” „No… Powiedzmy” „Chce cię zobaczyć w sprawie nowego projektu o nazwie Breaking Bad”.

“Przeczytałem scenariusz i pomyślałem: „O mój Boże, to jest niesamowite”.  Nakręciliśmy pilota [Breaking Bad] w lutym i marcu 2007 roku.”

„Tak więc, gdybyśmy mieli ósmy sezon Malcolm In The Middle, nie byłbym w stanie nakręcić tego pilota i ktoś inny rozmawiałby teraz z tobą.”

„Jestem absolutnie przekonany, wierzę w to dogmatycznie, że kariera w naszym biznesie nie może zostać w pełni zrealizowana bez dużej dawki szczęścia”.

Breaking Bad zakończył się w 2013 roku po pięciu sezonach. W niedawnym wywiadzie Cranston powiedział, że wierzy, że serial miał „idealne” zakończenie.

„Byłem zadowolony z zakończenia Breaking Bad” – powiedział The Hollywood Reporter. „Uwaząm, że to idealne zakończenie. Wiem, że jestem stronniczy, ale nie przypominam sobie zakończenia programu, które byłoby tak dobrze skonstruowane i satysfakcjonujące”.

Czytaj też: Robert Rodriguez zapowiada animowany serial Od Zmierzchu do Świtu

 

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Kultura