AnimacjaSerial

“Bobby kontra Wapniaki” powrócą do telewizji!

-

2 min czytania

Legendarny show Bobby kontra Wapniaki ma powrócić do telewizji. Tak twierdzi scenarzysta serii Brent Forrester, który w trakcie AMA na Reddicie potwierdził, że twórcy Greg Daniels i Mike Judge dogadują szczegóły.

Bobby kontra Wapniaki miałby opowiedzieć w nowej odsłonie, historię ulubionych postaci 15 lat po zakończeniu oryginalnego serialu.

„Jestem pewien, że Greg Daniels i Mike Judge zamordują mnie za udostępnienie tego, ale… TAK” – napisał Forrester, zapytany, czy słyszał jakieś aktualizacje o wznowieniu programu.

Prowadzą gorące negocjacje, aby przywrócić King of the Hill. Administracja Trumpa spowodowała, że serial stał się znowu szalenie istotny. Wszystkie postacie mają 15 lat więcej. Projekt jest baaaardzo dobry. Okej, powiedziałem za dużo 🙂

W marcu Greg Daniels powiedział, że Fox w przeszłości nie chciał powrócić do Bobby’ego, ale on sam nie rezygnował z chęci opowiedzenia dalszych przygód postaci.

Mamy plan i wydaje się całkiem zabawny. Może kiedyś się uda.

powiedział w rozmowie ze stroną Comic Book.

Okazuje się, że “kiedyś” ma nastąpić całkiem niedługo. Chyba że Forrester robi sobie jaja z fanów. Jednak ten news jest zbyt gorący, aby miał być żartem.

Forrester był producentem 22 odcinków Bobby’ego i napisał jeden z odcinków pod tytułem Peggy’s Turtle Song. Współpracował również z Gregiem Danielsem przy amerykańskiej wersji The Office.

Oryginalny run Bobby’ego kontra Wapniaki zakończył się po 13 sezonach w 2010 roku. Serial opowiada historię rodziny Hillów, którzy zamieszkują małe teksańskie miasto Arlen. W przeciwieństwie do innych popularnych animacji humor serialu pochodzi z realizmu opowiadanych historii.

Serial postarzał postacie w trakcie jego trwania – więc pomysł uczynienia postaci starszymi o 15 lat pasuje do wielkiego powrotu.

Hulu posiada prawa do streamingu animacji. Amerykańska firma na koncie już jeden revival – kilka miesięcy temu swoją premierę miała nowa wersja Animaniaków.

Czytaj też: Live-action “Cowboy Bebop” Netfliksa jest już gotowy. Szykuje się kolejna aktorska porażka?

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Animacja