< 1 minuta czytania

Jeszcze przed emisją sezonu drugiego Amazon Prime ogłosiło że, niezwykle popularny serial o “złej Lidze Sprawiedliwych”, ”The Boys”  otrzyma trzeci sezon. Co więcej, trwają już nad nim prace.

Amazon bardzo rozbudowuje swoje, dość dziwne w porównaniu do innych platform, portfolio oryginalnych produkcji. Na wirtualnym panelu SD ComicCon@home ogłoszono także, że drugi serial dostanie aftershow, Prime Rewind: Inside The Boys. Prowadzony przez Aishę Tyler program będzie gościł aktorów i twórców, zapewni nam wgląd w kulisy powstawania tej szalonej satyry na dzisiejsze czasy.

Pełny panel The Boys poniżej.

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Komiksy