KulturaSerial

Barack Obama wyjawił jakie były jego ulubione seriale 2020 roku

-

2 min czytania

Były prezydent Stanów Zjednoczonych zna się na rzeczy. Wśród ulubionych produkcji wymienił między innymi The Boys i The Good Place”.

Obama lubi co jakiś czas podzielić się z nami swoimi ulubionymi tematami ze świata popkultury. O muzyce mówił już nie raz, ale w rozmowie z Entertainment Weekly Barack Obama wyjawił, co według niego jest dobrą telewizją.

Okazuje się, że POTUS w ciągu ostatnich miesięcy oglądał The Boys, The Good Place, Better Call Saul i Watchmenów“.

Better Call Saul, ze względu na jego wspaniałe postacie i badanie ciemnej strony amerykańskiego snu. The Good Place – to mądre i słodkie połączenie głupiej komedii i wielkich filozoficznych pytań. Watchmen i The Boys, za to, jak wywracają do góry nogami konwencje superbohaterów, by dyskutować o kwestiach rasy, kapitalizmu i wypaczających skutków władzy korporacji i środków masowego przekazu wyjaśnił w rozmowie Obama spytany jaka telewizja pomaga się zrelaksować.

No i oczywiście playoffy NBA dodał.

Barack Obama jest fanem The Boys

Reakcja na słowa byłego prezydenta była natychmiastowa. Na Twitterze twórcy seriali nie ukrywali ekscytacji, z tego, że mówił o nich Obama. Eric Kripke, odpowiedzialny za stworzenie The Boys, podziękował prezydentowi za oglądanie serialu i przy okazji spytał, czy Obama nie miałby ochoty wyskoczyć na piwo.

W podobnym tonie wypowiedział się Jack Quaid wcielający się w rolę Hugiego, jak i Antony Starr, który pod koniec drugiego sezonu The Boys masturbował się na szczycie wieżowca, jako Homelander.

D’Arcy Carden z The Good Place również nie ukrywała ekscytacji, przyznając, że padła na ziemię na wieść o tym, że Obama ogląda jej serial.

W trochę innym tonie wypowiedział się Bob Odenkirk z Better Call Saul, który nie mówił zbyt wiele o zaistniałej sytuacji, tylko napisał po prostu “Fajnie.

Poniżej zobaczycie wszystkie oryginalne twitty.

 

Czytaj też: Vin Diesel nie tylko wystąpi w ARK2, ale też nad nią pracuje

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Kultura