Indie GamingMobile GamingNews

Alba: A Wildlife Adventure – nowa gra twórców Monument Valley.

-

< 1 minuta czytania

Ustwo Games ujawniło dzisiaj swój najnowszy tytuł skoncentrowany na eksploracji i obserwacji natury. 

Niezależne studio najbardziej znane jest z platformówki logicznej Monument Valley, inspirowanej grafikami M. C. Eschera.

Po krótkiej zapowiedzi Alby wiemy tylko tyle że, za pomocą aparatu, będziemy obserwować ptaki na śródziemnomorskiej wyspie.

W jaki sposób? Tego twórcy na razie nie zdradzili. Jedyne informacje, podane w krótkim komunikacie prasowym, dotyczą inspiracji miłością do natury i wspomnieniami z dzieciństwa.

Gra ukaże się na pecetach i platformach z systemem iOS.

MW

Monument Valley

M. C. Escher

M. C. Escher

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Indie Gaming