FilmLifestyleLista

5 animacji, które musisz zobaczyć w te święta

-

2 min czytania

Jak co roku o tej porze w TV królują kolędy, świąteczne filmy oraz animacje. Co w tym roku zaserwują nam ogólnodostępne programy telewizyjne?

Ci z nas, którzy nie wykupili subskrybcji na jednej z filmowych platform streamingowych, również muszą sobie jakoś radzić. “Coś” w końcu musi zająć dzieci w trakcie przygotowań do świąt, kiedy nie może tego zrobić “ktoś”. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie niani, czy też wykorzystanie w tym celu któregoś z członków rodziny. Z pomocą przychodzi nam tradycyjna telewizja. Co i kiedy zobaczymy w niej w tym roku? Lista propozycji poniżej.

Pada Shrek
24.12; godzina 9:50; Polsat

Shrek stara się zorganizować spokojne święta, które chce spędzić tylko ze swoją rodziną. Jego znajomi mają jednak inne plany i ogrom chęci do pomocy.

Expres polarny
25.12; godzina 8:05; TVN

Chłopiec powątpiewający w magię Świąt Bożego Narodzenia zostaje pasażerem pociągu zmierzającego na biegun północny do siedziby św. Mikołaja. Jakie spotkają go po drodze przygody i czy uda mu się uwierzyć?

Paddington
25.12; godzina 16:20; TVP2

Paddington to miś, który mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii. Tam próbuje szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu okazuje się jednak, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington spotyka na swojej drodze rodzine Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi, jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich nowy pluszak.

W głowie się nie mieści!
26.12; godzina 9:00; Polsat

Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco. Dziewczynka mimo trudności usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole.

Gdzie jest Nemo?
26.12; godzina 11:00; Polsat

Błazenek Marlin rusza na pomoc swojemu synkowi Nemo, który został wyłowiony z rafy koralowej. W poszukiwaniach towarzyszy mu zapominalska rybka Dory.

 Czytaj też: To będzie leciało w tle na święta, jak Hans Gruber z Nakatomi Plaza

Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne, tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha oraz dokucza znajomym. Przez rok mieszkała w Wietnamie i uczyła dzieci angielskiego, ale stwierdziła, że jednak lubi zimę i wróciła do kraju. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film